Якби Зеленський знав, що насправді турбує українців, він би ставив зовсім інші запитання – Михайло Забродський

Так зване «всенародне опитування» президента Зеленського не має жодного законодавчого підґрунтя та не порушує проблем, які дійсно турбують людей. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський у програмі «Про особисте» на телеканалі «Прямий». 

«По-перше, нічого спільного з референдумом у конституційному розумінні це опитування не має. Це чергове бажання – з одного боку, а з іншого боку – це такий передвиборчий трюк для того, щоб мобілізувати електорат, щоб хтось прийшов і відповів», – зазначив депутат. 

«Але якщо ми подивимось на п’ять запитань, які хвилюють нашого президента, зокрема легалізація медичного канабісу, то одразу народжується тверда впевненість, що за межами цих п’яти питань всі решта питань в нашій країні вирішені», – зазначив представник «Європейської Солідарності».

За його словами, українців турбують зовсім інші питання та проблеми, з якими вони стикаються щоденно.

«Люди питають про безпекову ситуацію… Друге питання – це безперечно боротьба з коронавірусом, заходи, які вживаються або не вживаються владою для цієї боротьби. І третє – це питання децентралізації і місцевих бюджетів. Ці три питання, які хвилюють людей і на які вони хочуть почути відповідь», – зазначив генерал Забродський.