Артур Герасимов: влада Зеленського не хоче нести відповідальність за безлад, який відбувається в країні у боротьбі з пандемією

Чинна влада не хоче нести відповідальність за безлад, який відбувається в країні у боротьбі з пандемією. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов на брифінгу.

«Кожного дня б’ються сумні антирекорди, кількість випадків інфікованих вже перевищила 300 тис. В лікарнях бракує місць, ліків, кисню, доступних тестів. Сам медперсонал залишився беззахисним на передовій боротьби з пандемією. З 20 тисяч лікарів, які наразі захворіли, тільки поодинокі випадки тих, хто отримав чи наблизився до отримання страхування. Проблеми зі страхуванням мають навіть ті сім’ї медиків, які загинули в боротьбі з коронавірусом», – сказав Герасимов.

«На відміну від влади «Європейська Солідарність» має чіткий план як не допустити колапсу медичної системи та допомогти країні впоратися з цією вкрай важкою ситуацією. Ми виписали конкретні кроки у відповідній постанові та просили невідкладно підтримати її в стінах парламенту. Але сьогодні цього не відбулося. Що не сподобалося владі і команді Зеленського в цій постанові? А не сподобалося те, що окрім конкретних кроків там було чітко прописано, що потрібно нести відповідальність за той хаос, той колапс, який сьогодні коїться в країні по боротьбі з пандемією.

Так коїться в усіх сферах, яких торкається Зеленський: економіки, міжнародної діяльності і боротьби з країною-агресором», – зауважив парламентар.

Артур Герасимов наголосив: «Що ж не сподобалося? А не сподобалося те, що було виписано конкретні пункти, які бачить вся країна, крім пана Зеленського та його оточення. Наприклад, п.1 «Визнати заходи з протидії поширення гостро – респіраторної хвороби Ковід 19 , вжиті Координаційною Радою під керівництвом пана Зеленського, Кабінетом міністрів, Центральними органами виконавчої влади, а також органами місцевого самоврядування незадовільними та такими, що не відповідають реальному рівню небезпеки життю та здоров’ю громадян України».

За словами Герасимова, пунктом 2 пропонувалося: «Заслухати інформацію президента України як голови Координаційної ради з протидії поширенню Ковід 19». «Хоча ви знаєте, після сьогоднішнього послання нема сенсу в цьому заслуховуванні, бо, мабуть, ми почуємо таку ж брехню і лицемірство як сьогодні ми почули під час послання. Ми почули брехню по боротьбі з Ковідом, ми почули брехню про 300% доплати медиків, ми почули брехню про страхування медиків, якого немає. Чи пан Зеленський відверто бреше, чи він просто не володіє ситуацією і я не знаю, що з цих двох питань гірше», – додав співголова фракції.