Артур Герасимов: Чинна влада використала гроші з фонду боротьби з коронавірусом не за призначенням

Чинна влада злочинно використала гроші з фонду боротьби з коронавірусом не за призначенням.

Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в коментарі журналістам.

«Замість того, щоб витрачати кошти для створення нових місць в лікарнях для нової хвилі хворих, медикаменти, що зробила влада? Вона злочинно використала їх не за призначенням. І сьогодні коштів може не вистачити. Тому що красти на дорогах набагато легше, ніж протидіяти епідемії, хоча парламент із свого боку зробив все для того, щоб у влади Зеленського і у Координаційної ради під головуванням особисто Зеленського були всі можливості для протидії епідемії», – сказав Герасимов.

«Ми ще декілька тижнів тому попереджали, коли ще там залишалося майже 40 млрд грн, схаменіться і спрямуйте гроші виключно на медицину, виключно на захист медиків, на закупівлю обладнання і медикаментів по протидії епідемії. Не почули. Зараз залишилося набагато менше. Що цікаво, навіть в бюджеті на наступний рік вони не передбачають цього фонду і таке враження, що влада Зеленського це якісь космонавти, які живуть не в Україні. Тому що для них епідемії не існує, бо вони для цього нічого не роблять, вони не залишають коштів на боротьбу з епідемією, вони використовують їх зовсім з іншою метою. І верх цинізму як вони це роблять», – додав співголова фракції.

Герасимов вважає, що позачергове засідання Верховної Ради Слуги народу» хочуть використати для свого піару перед місцевими виборами.

«На мою думку, це засідання збиралося для того, щоб затвердити бюджет, але через те, що бюджет створений вкрай непрофесійно, вкрай злочинно, і ми про це неодноразово вказували… В цьому бюджеті зменшено фінансування армії, значно підвищуються витрати на Офіс президента, на Державне управління справами, на кортежі і на дачі президента. І саме через це на цей бюджет немає голосів. Це і була ключова причина, чому його не розглянули на комітеті і чому його сьогодні не виносять в зал. А весь день сьогодні хочуть використати для піару пана Зеленського і партії «Слуга народу» перед виборами», – зауважив парламентар.