Олег Синютка: Чинна влада хоче провести опитування, щоб врятувати свій рейтинг перед виборами

Чинна влада хоче провести опитування, ініційоване президентом Зеленським, щоб врятувати свій рейтинг перед місцевими виборами.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка під час виступу з трибуни парламенту.

«Я хочу привернути увагу до так званого опитування, яке хоче провести президент Зеленський і сьогоднішня влада. По –перше, воно неконституційне, тому що у президента немає таких повноважень. По-друге, воно суперечить чинному законодавству і ми, парламентарі, в цьому сесійному залі вже це довели своїм голосуванням. По – третє, воно немає нічого спільного з реальною думкою людей, соціологи це вже не один раз довели», – сказав Синютка.

«Так в чому ж справа? А справа дуже проста: президент Зеленський, «Слуги народу», чинна влада намагаються просто врятувати рейтинг своєї політичної сили, рейтинг влади перед виборами, але люди вже далеко не є такими наївними і вони більше не поведуться на черговий сценарій «95 кварталу», – додав депутат.

Він переконаний, що «Слуг народу» на місцевих виборах очікує поразка.

«Цирк під час чуми. Так люди сьогодні говорять про те, що ви хочете зробити на наступних виборах. Тому що за 1,5 роки ви довели країну до зубожіння, за 1,5 року ви не провели жодної реформи і ви сьогодні хочете організуватися в так зване «Біле братство», як вас називають люди, бо ви хочете одягнути людей в білі накидки, дати їм, збіднілим людям, по 1200 грн заробітної плати і провести агітацію перед виборчими дільницями. Нічого у вас не вийде. «Фініта ля комедія», так можна обізвати це дійство, яке сьогодні відбувається в державі і народ уже вам більше не повірить», – зауважив Синютка.