Олексій Гончаренко: Виступ Зеленського – це лише передвиборчий піар за п’ять днів до місцевих виборів

Президент Зеленський показав, що нічого не знає про реальний стан справ у державі. Його виступ у парламенті був лише передвиборчим піаром. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко на брифінгу у Верховній Раді.

«Сьогодні ми почули звернення президента України про зовнішню і внутрішню політику. Насправді замість цього ми почули звернення лідера однієї з політичних сил за п`ять днів до виборів. Це був виключно політичний піар. Ще ми, можливо, почули звернення Голобородька, але ми точно не почули ні слова від Зеленського», – прокоментував депутат промову Зеленського у парламенті.

За його словами, сьогодні депутати почули слова людини, «яка знаходиться не те що у «теплій ванні», а судячи з цього виступу у якомусь «гарячому басейні», і не розуміє взагалі, що відбувається в державі».

«Людина, яка розповідає про доплати і виплати медикам зарплат у десятки тисяч гривень. При тому, що люди, наприклад у Білій Церкві на «швидкій допомозі» замість бахіл вдягають на ноги сміттєві пакети. Людина, яка розповідає, що Україна «чемпіон світу» у боротьбі з коронавірусом, називає якісь дивні цифри. При тому, що Україна має абсолютно жахливі показники за всіма напрямками. Має дуже низький рівень тестувань. Україна сьогодні не здатна забезпечити навіть ліжка киснем і тільки 40% ліжок сьогодні забезпечені киснем серед тих, які мають бути надані хворим на ковід», – сказав він.

Депутат підкреслив, що сьогодні українці платять тисячі гривень за тести на ковід, а потім по два, три, чотири дні чекають на результат.

«І при всьому цьому президент розповідає, що він «чемпіон світу». Мені здається, що цього «чемпіона світу» треба було б протестувати на допінг – це було б дуже правильно», – додав він.

Олексій Гончаренко зазначив, що президент розповідає як відбудовується армія. При тому що його уряд подав проект бюджету на 2021 рік зі зменшенням фінансування армії, з державним оборонним замовленням на цей рік, яке фактично не виконується. Армії не закуповується зброя, високотехнологічна зброя не виконується ракетна програма, не закуповуються «Нептуни», які можуть захистити Україну.

«Розповідає про величезні успіхи на міжнародній арені, забуваючи сказати, що за його президента в минулому році з Росії були зняті санкції у ПАРЄ. А він все намагається зазирнути в очі Путіну і щось там знайти», – також наголосив представник «Європейської Солідарності».

«Зеленський розповідає про боротьбу з корупцією, при тому що його власна фракція «Слуга народу» занурилась в корупцію по вуха, і вся країна бачить відео про те, як вони там розподіляють «плюшки» на десятки тисяч доларів один між одним за поправки», – також зауважив депутат.

Він додав, що президент поставив незадовільну оцінку керівникам правоохоронних органів, але ж сам їх всіх і призначив, починаючи від голови СБУ Баканова, закінчуючи Генеральною прокуроркою Венедіктовою і іншими. «Вони займаються тільки одним прикривають корупцію і охороняють його «теплі ванну», – сказав Олексій Гончаренко.

Депутат додав: «Він у своїх зверненнях звертається до людей на «ти». На «ви» він звернувся тільки один раз, коли сказав: «я вам ничего не должен». Ось це «я вам ничего не должен» ми сьогодні знову почули у виконанні Зеленського».

«Замість того, щоб розглядати сьогодні проект державного бюджету на 2021 рік, вони використали цей день для того, щоб створити піар майданчик для Зеленського. Це дуже складна ситуація, коли президент настільки відірваний від життя, і живе в якомусь світі, якого фактично не існує, коли перед Україною такі виклики», – констатував депутат.