Олексій Гончаренко заявив уряду Зеленського, що через бездіяльність влади безвіз перетворився на безвиїзд

Уряд Зеленського не працює на боротьбу з коронавірусом, перенаправив кошти із спеціального фонду на будівництво доріг, а кількість проведених тестів на ковід настільки низька, що Євросоюз заборонив в`їзд українцям. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в сесійній залі під час запитань до міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

«Більше половини фонду боротьбі з ковід-інфекцією була направлена на асфальт. Як ви як міністр голосували по цьому питанню на Кабміні? Чому сьогодні через сім місяців після початку епідемії тільки 40% ліжок, які належать до боротьби з ковідом обладнана киснем?», – запитав у міністра Олексій Гончаренко.

Депутат також поцікавився в очільника міністерства: «Чому люди сьогодні платять колосальні власні кошти за тестування і по декілька днів чекають на результати?»

Олексій Гончаренко також підкреслив, що в Україні дуже мала кількість тестувань: «У нас 120 тестувань на 100 тисяч населення за тиждень. А норматив Європейського Союзу не менше 300. І саме тому нам сьогодні заборонено в`їзд у Європейський Союз. Ви перетворили нам безвіз на безвиїзд».

«Чому під час такої страшної епідемії ви пішли боротися за голоси на місцеві вибори як перший номер «Слуги народу», а не боротися за життя пацієнтів?» – також звернувся депутат до міністра Степанова.