Влада Зеленського провалила боротьбу з коронавірусом і розтратила коронавірусний фонд – Олег Синютка

Влада Зеленського провалила боротьбу з коронавірусом і підготовку медичної системи до епідемії. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка з трибуни парламенту.

«Влада провалила боротьбу з коронавірусом, тому що на початку розпродали всі маски, гучними заявами про те як будуть боротись з коронавірусом розтратили невідомо куди коронавірусний фонд, не закупила жодного апарату ШВЛ і втратили довіру і підтримку людей», – сказав він.

«Сьогодні можна чітко сказати, що ні президент, ні влада, ні «Слуги народу» не впоралися з тими викликами, які стали перед країною. Треба дуже чітко сказати, що влада не знає і не вміє нічого зробити», – додав він.

Крім цього, представник «Європейської Солідарності» наголосив, що українці бачать бездіяльність влади і її нездатність захистити країну.

«Сьогодні приходить завершення епохи довіри людей до влади. Бо вона не може дати відповідь українцям на питання, що робити з освітою, охороною здоров’я, місцевим самоврядуванням, ці вибори будуть початком завершення влади Зеленського», – підсумував Синютка.