Зеленський досі вважає Президентом Порошенка і намагається свої провали звалити на «попередників» – Микола Княжицький

Зеленський досі вважає Президентом Порошенка і намагається свої провали звалити на «попередників». Про це заявив народний голова фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький.

«Таке враження, що Зеленський застряг у минулому, тому що вся його промова будувалася на конкуренції з Петро Порошенком. Він досі сприймає Порошенка як Президента, тому що все, що він говорить, апелює до нього, згадує, навіть не називаючи прізвища», – наголосив він.

Політик зазначив, що про успіхи Зеленському говорити немає чого, адже ані виборчі комісії, ані лікарні сьогодні не забезпечені засобами індивідуального захисту.

«Про майбутнє і сьогодення там нічого не було. Бо сьогодення в нас жахливе – ідуть вибори, а члени виборчих комісій елементарних масок не мають, бо держава це не передбачила. Як ці люди будуть працювати?» – сказав Княжицький

«Полтавська лікарня звертається до меценатів з проханням купити хоч щось, бо немає куди класти хворих і чим їх лікувати. Про яку ура-звітність і майбутнє можна говорити? Звичайно про майбутнє у виступі не було нічого, тільки комплекси президента», – додав представник «Європейської Солідарності».

За його словами, Зеленський виправдовується звинувачуючи попередню владу, бо немає реальних досягнень його президентства.

«Одна справа говорити перед виборами, коли можна годувати людей обіцянками, інша – зараз, коли люди бачать, що фактично жодна з цих обіцянок не виконується, країна котиться у катастрофу і треба виправдовуватися. Виправдання схожі до того, що було тоді, коли він нападав на попередню владу і Порошенка. Тоді це було способом показати, що він краще і дати надію. А коли він розуміє, що жодної надії людям не може, окрім фейкового опитування, яке не має жодної юридичної сили, наражає людей на додаткову небезпеку захворіти, бо буде затримувати їх біля дільниць, лише для дешевого піару. Очевидно, що сказати про це йому нічого», – зазначив народний депутат.

Крім цього, він наголосив, що влада по суті провалила ідею «Європейської Солідарності» про страхування лікарів.

«Ми турбуємося через те, що зараз відбувається з коронавірусом і людьми. Влада не робить нічого, щоб захистити людей – не купує ліки, не допомагає лікарям – вони не отримують надбавок, не виконали все, що пропонувала «Європейська Солідарність» увівши умову про отримання страховки у випадку інвалідності, а при коронавірусі немає інвалідності. А також називають допомогою лікарям страховку на випадок смерті, але це вже допомога родичам, а не лікарям. Тому ми хочемо привернути увагу до ситуації, в якій знаходиться країна і економіка», – додав політик.