Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до правоохоронців через незаконне фінансування партією «Слуга народу» опитування від Зеленського

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету парламенту з інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе просить правоохоронців визначити джелера фінансування опитування  громадян, яке хоче провести президент Зеленський у день місцевих виборів. Про це вона повідомила на сторінці у соціальній мережі Фейсбук. 

«Щойно надіслала звернення до правоохоронних органів щодо джерел фінансування незаконного зе-опитування, як стало відомо, що його профінансує партія «Слуга народу», – зазначила депутатка. 

Вона підкреслила: «Це безпосереднє порушення Виборчого кодексу  – непряма агітація в день виборів, бо тепер всі вже знатимуть, хто організовує і оплачує цей цирк». 

«З-під білих накидок стирчатумуть зелені вуха. Зеленський витирає ноги об країну, Конституцію і закони, тримає всіх нас за ідіотів. Навіть Янукович, певно, не здогадувався, що в нього буде такий «здібний учень», та і що так можна було», – додала представниця «Європейська Солідарність».