Заборона книги про Стуса це ганьба і для суду, і для позивача – Петро Порошенко

Судова заборона розповсюдження книги про Василя Стуса це ганебне продовження наступу на українські цінності. Про це заявив п’ятий Президент, лідер «Європейської Солідарності» у Бурштині на Прикарпатті. 

«Як ви напевно знаєте, суд за позовом Медведчука заборонив розповсюдження книги Вахтанга Кіпіані про Василя Стуса і постановив вилучити з неї згадки прізвища позивача. Це – ганьба і для позивача, і ганьба для суду», – переконаний Порошенко. 

«Але люди кинулися до книгарень і скупили за одну годину всі книжки. А видавництво почало друкувати новий наклад. Це і є реакція справжніх українців. Бо тривалий судовий процес зробив книзі добру рекламу. Вахтанг став одним із самих знаних авторів. А українці знову й знову повертаються до творчості Василя Стуса», – говорить Петро Порошенко.

«Ми бачимо системну атаку на наші цінності і здобутки. Це не лише нападки на армію, мову чи на віру. Найскладніше відстояти наш європейський та євроатлантичний курс. Бо на словах влада декларує як мету вступ до ЄС та НАТО. А на ділі це навіть на ходьба на місці – це реванш, про який ми попереджали рік тому», – застерігає п’ятий Президент.