Голосування до Київради має загальнонаціональне значення – Петро Порошенко звернувся до киян

Завдяки реформі децентралізації, ініційованій п’ятим Президентом Петром Порошенком, бюджет столиці України зріс майже втричі. Про це лідер «Європейської Солідарності» нагадав у своєму відеозверненні до киян. Він зауважив, що нинішня влада намагається залізти в кишені до успішних громад, а створення монобільшості у місцевій раді таке ж небезпечне, як і в парламенті. 

«Достатньо озирнутися навкруги, щоби побачити, що наш рідний Київ став набагато кращим і більш комфортним. Відбулося це завдяки децентралізації, яку я ініціював і яку успішно впровадила наша команда. Саме вона дала місту небачений досі фінансовий ресурс. Рекордно збільшила бюджет Києва. Майже втричі. З 23 мільярдів в 2014 році до майже 62 мільярдів минулого року. Погодьтеся, за такі гроші міська влада могла би зробити і набагато більше», – вважає Порошенко. 

«Але ключова проблема не в цьому. Президент і його «Слуги» дивляться на успіхи столичної громади. І їх давить зелена жаба. Вони постійно намагаються залізти у кишеню до громад. Розуміючи, що «пані мер» пролітає на своїй чарівній парасолі, – хочуть змінити закон про столицю. Забрати реальну владу в обраного вами міського голови. А віддати її – призначеному Президентом «смотрящему». Чи то з «Велюру», чи то з «Кварталу» – «какая разница?», – 

Порошенко переконаний – права Києва треба захистити, і це серйозна боротьба, яка до снаги лише сильній  політичній команді. «Яка має сильну фракцію у парламенті, де «Європейська Солідарність» вже не раз «вирубала» скажений принтер дилетантів. І сильна фракція в Київраді. Обидві фракції працюватимуть на Київ як одна команда. В тому числі і за моєї особистої участі», – наголошує лідер партії. 

«Ми готові входити до більшості в Київраді і брати свою частину відповідальності за ситуацію в місті. Бо, якщо не ми, – є ризик, що таку більшість під тиском Банкової Голова утворить разом із «Слугами» та ОПЗЖ», – застерігає Порошенко. 

Він нагадав, що саме у столиці України в критичні моменти вирішується доля усієї країни. Тому голосування до Київради має загальнонаціональне значення. «І підтримувати варто саме ту політичну силу, яка здатна захищати від повзучого промосковського реваншу не лише столицю, а всю Україну. І це – «Європейська Солідарність», – переконаний лідер партії. 

«Європейська Солідарність» поважає ваш вибір міського голови. Хто б не був вашим обранцем в мери, не варто віддавати усю владу в одні руки. Яка шкода від монобільшості, ви бачили на прикладі Верховної Ради», – зазначає п’ятий Президент.

«Наше завдання в Київраді – захищати киян та допомагати вам. А міського голову, міську владу – контролювати та тримати в тонусі. Тому прошу вас на виборах до Київради голосувати за «Європейську Солідарність». Це пропозиція «два в одному». З одного боку, фахові і досвідчені управлінці для міста, з іншого – українські проєвропейські патріоти України», – говорить Порошенко.

«Європейський Київ – європейський вибір – «Європейська Солідарність». Голосуйте за Київ. Думайте про Україну!», – резюмує лідер партії. 

Голосуйте за Київ. Думайте про Україну!

Достатньо озирнутися навкруги, щоби побачити, що наш рідний Київ став набагато кращим… І більш комфортним. Відбулося це завдяки децентралізації, яку я ініціював і яку успішно впровадила наша команда. Саме вона дала місту небачений досі фінансовий ресурс. Рекордно збільшила бюджет Києва. Майже втричі. З 23 мільярдів в 2014 році до майже 62 мільярдів минулого року. Погодьтеся, за такі гроші міська влада могла би зробити і набагато більше.Але ключова проблема не в цьому. Президент і його «Слуги» дивляться на успіхи столичної громади. І їх давить зелена жаба. Вони постійно намагаються залізти у кишеню до громад. Розуміючи, що «пані мер» пролітає на своїй чарівній парасолі, – хочуть змінити закон про столицю. Забрати реальну владу в обраного вами міського голови. А віддати її – призначеному Президентом «смотрящему». Чи то з «Велюру», чи то з «Кварталу» – «какая разница?»Права Києва, щоб не втратити, треба захистити. Це серйозна боротьба. По плечу вона лише сильній політичній команді. Яка має сильну фракцію у парламенті, де «Європейська Солідарність» вже не раз «вирубала» скажений принтер дилетантів. І сильна фракція в Київраді. Обидві фракції працюватимуть на Київ як одна команда. В тому числі і за моєї особистої участі. Ми готові входити до більшості в Київраді і брати свою частину відповідальності за ситуацію в місті. Бо, якщо не ми, – є ризик, що таку більшість під тиском Банкової Голова утворить разом із «Слугами» та ОПЗЖ. Київ – столиця України. Саме тут в критичні моменти вирішується доля усієї країни. Безумовно, ваше голосування до Київради має загальнонаціональне значення. І підтримувати варто саме ту політичну силу, яка здатна захищати від повзучого промосковського реваншу не лише столицю, а всю Україну. І це – «Європейська Солідарність».«Європейська Солідарність» поважає ваш вибір міського голови. Хто б не був вашим обранцем в мери, не варто віддавати усю владу в одні руки. Яка шкода від монобільшості, ви бачили на прикладі Верховної Ради.Наше завдання в Київраді – захищати киян та допомагати вам. А міського голову, міську владу – контролювати та тримати в тонусі.Тому прошу вас на виборах до Київради голосувати за «Європейську Солідарність». Це пропозиція «два в одному». З одного боку, фахові і досвідчені управлінці для міста, з іншого – українські проєвропейські патріоти України.Європейський Київ – європейський вибір – «Європейська Солідарність».Голосуйте за Київ. Думайте про Україну!

Publiée par Петро Порошенко sur Mardi 20 octobre 2020