Менеджер, який створив сучасну клініку, лікує людей і ефективно конкурує з державною медициною – Порошенко у Запоріжжі закликав підтримати кандидата у місцеві ради Миколу Бєлого

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час поїздки до Запоріжжя побував у «Клініці Святого Миколая», яку заснував Микола Бєлий.

Ця багатопрофільна клініка з новітніми методами обстеження, сучасним обладнанням та найбільш кваліфікованими фахівцями була відкрита в 2019 році. Без державних інвестицій команда «Клініки Святого Микола» демонструє, яким чином можна ефективно конкурувати із державною медициною. 10 тисяч запоріжців можуть тут отримати професійне лікування під час пандемії. А її засновник балотується до обласної та міської рад від партії «Європейська Солідарність», щоб посилити власним досвідом медичного менеджменту місцеве самоврядування.

«Микола Бєлий є зразком сучасного медичного  менеджера. Подивіться – тут є сімейні лікарі, 10 тисяч запоріжців можуть на сьогодні отримувати послуги. Сходіть до державної поліклініки – і сходіть в клініку Святого Миколая, порівняйте. Тому абсолютно невипадково Микола є членом нашої політичної команди і як небайдужий громадянин він балотується до органів місцевого самоврядування», – зазначив Петро Порошенко.

«Хочу вас познайомити з нашими лікарями, які стоять на захисті запоріжців під час коронавірусу. У нас є комп’ютерний томограф, найсучасніший у Запоріжжі. Ми зараз плануємо переходити на добовий режим роботи, щоб якомога пришвидшити і збільшити кількість обстежуваних людей, бо потреба дуже велика. Плануємо видавати результати обстеження протягом максимум ‪однієї-двох годин‬, бо це для людей дуже важливо і такого в Запоріжжі немає.
Хочемо познайомити вас з нашими сімейними лікарями, які перші стикаються з інфікованими, кількість яких зараз значно збільшилася і, на жаль, ми не відчуваємо підтримки від держави. Кількість збільшилася і вони працюють по ‪14-15 годин‬ на добу», – говорить засновник клініки Микола Бєлий.

Сімейні лікарі у клініці у розмові з Порошенком зазначили, що є значні проблеми із госпіталізацією у державні медзаклади пацієнтів, в яких виявляють клінічні ознаки коронавірусу. Петро Порошенко зазначив, що одразу після місцевих виборів команда «Європейської Солідарності» буде вимагати аудиту витрат коштів з коронавірусного фонду по всій країні та достатнього забезпечення галузі охорони здоров’я для боротьби з пандемією.

«Ми будемо захищати українців і лікарів. Ми будемо робити все можливе для того, щоб ресурси держави зараз були спрямовані на ефективне подолання коронавірусу», – говорить Порошенко.

«І я тут в тому числі для того, щоб попросити кожного проголосувати за «Європейську Солідарність», за Ігора Артюшенка, який очолює наш обласний список, за Валерія Прозапаса, який очолює наш міський список і балотується на посаду міського голови. Проголосувати за таких, як пан Микола, і закликати всіх українських патріотів, всіх проукраїнськи налаштованих мешканців Запоріжжя і Запорізької області не змарнувати свій голос. Бо «Європейська Солідарність» це єдина проукраїнська, парламентська опозиційна сила, яка здатна на сьогодні об’єднати, подолати всі бар’єри і бути представлена в усіх без винятку областях України», – наголосив Петро Порошенко.