На Харківщині підпалили авто кандидата до обласної ради від «Європейської Солідарності»

На Харківщині підпалили авто кандидата від «Європейської Солідарності» до Харківської обласної ради Коби Сергія. Інцидент відбувся в місті Лозова. Про це повідомила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова Харківської територіальної організації партії Ірина Фріз на своїй сторінці в мережі Facebook.

«На щастя, жодна людина не постраждала, проте транспортний засіб суттєво пошкоджений вогнем. За фактом підпалу вже відкрито кримінальне провадження», – повідомила вона.

«Європейська Солідарність» Харківщини розцінює це як навмисний підпал, пов’язаний з політичною діяльністю нашого однопартійця, який є кандидатом до облради», – зазначає народна депутатка.

Вона наголосила, що Сергій Коба отримував погрози на свою адресу після початку виборчої кампанії. «З наближенням виборів політичні опоненти починають вдаватися до найбрудніших методів політичної боротьби. Це вже не перші спроби залякати наших партійців, однак як і попередні, вони лишаться безрезультатними для злодіїв та замовників. Нас не залякати», – підкреслила Фріз.