У Запоріжжі Петро Порошенко привітав із днем народження ветерана АТО Олега Данилевського, який лікується після важких поранень

Під час візиту до Запоріжжя п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав із днем народження ветерана війни проти російської агресії Олега Данилевського. 

Олег Данилевський пройшов найгарячіші точки російсько-української війни. Він брав участь в операції під Широкиним, в боях під Мар’їнкою, Лебединським і в обороні Маріуполя. З фронту воїн повернувся з пораненнями. Зараз проходить лікування у Клініці Святого Миколая, заснованої членом команди «Європейської Солідарності», кандидатом до місцевих рад Запоріжжя Миколою Бєлим. 

«Дуже радий бачити вас. Дуже багато чув про вас. Перш за все я хотів би подякувати пану Олегу, бо насправді це героїчна людина, яка захищала Маріуполь, яка брала участь в боях під Широкіним, з ризиком для життя приймала рішення, що нічого важливіше, ніж захищати українську землю, немає», – говорить Порошенко. 

В клініці ветеран робив ендопротезування суглоба. Запорізька команда «Європейської Солідарності» запевнила, що організує придбання за благодійні кошти іншого імпланта і так само за рахунок клініки зробить протезування іншого суглоба.

«В першу чергу йдеться і про ветеранську організацію Запоріжжя, і про Миколу Бєлого, бо звичайно, що в Олега було бажання для того, щоб відновити діяльність суглобу, але це дуже недешева операція. І особистим рішенням Миколи Бєлого було вирішено допомагати ветеранам, армії, державі», – зазначив Порошенко. 

«Пане Олег, і я, і мій фонд також будемо поруч з вами і продовжимо надання допомоги. Ви великий молодець!», – наголосив п’ятий Президент. 

«Ми повинні мати можливість ефективно діяти, бути тим «спецназом» у парламенті, про який ми обіцяли в 2019 році, коли йшли до Верховної Ради. Ми маємо захистити армію від знищення тих досягнень, які вона демонструвала протягом останні 6 років», – переконаний Петро Порошенко.