Артур Герасимов: нові місцеві ради після виборів мають терміново виділяти кошти на боротьбу з ковід, бо центральна влада цього не зробить

Уряд Зеленського нічого не зробив для системного вирішення проблеми коронавірусу, тож нові місцеві ради мають терміново подбати про виділення коштів на обладнання лікарень і забезпечення ліками. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов в ефірі ток-шоу «Право на владу».

«Повністю провалена боротьба з епідемією. В одному з ваших ефірів було включення медсестри з Італії і на питання, що змінилося між лютим і ситуацією на жовтень вона сказала: у нас все системно вирішено. Так у них теж зростає кількість хворих, але у них в лікарнях достатньо кисню, ліжок, ШВЛ, рукавичок, антисептиків. Пам’ятаєте вона сказала, що в лікарів у державних лікарнях зарплата вища, ніж у приватних», – сказав він.

Депутат додав: «Що зробила Україна і уряд, адміністрація президента, коли парламент гроші виділив? На жаль, вони їх використали не за призначенням».

Він наголосив, що нині ключова проблема в Україні це те, що люди, які захворіли на коронавірус, залишаються сам на сам зі своєю проблемою.

«Саме тому ми дали чітку вказівку нашим партійним організаціям у перший же день засідань нових місцевих рад терміново виділяти місцеві кошти, бо центр не дає, на додаткові ліжко-місця з киснем і ліками. Терміново виділяти додаткові кошти на захист лікарів – костюми, окуляри, рукавички, антисептики. Бо центр не дає», – розповів співголова фракції.

Представник «Європейської Солідарності» також наголосив, що декілька місяців депутати фракції кожного дня наголошували Зеленському і владі про необхідність страхування медиків. Однак це рішення так і не було підтримано.

Артур Герасимов також додав, що занепокоєний і станом економіки держави.  «Всі пам’ятають, що у нас є «чемпіон чи майстер спорту по боротьбі з коронавірусом», але тоді економіку поклали. Сьогодні вони знову не знають, що з нею робити. І ці посилання, що й в інших країнах економіка від коронавірусу падає, то я хочу нагадати слова Зеленського, які були сказані задовго до коронавірусу про те, як економіка «йшла, спіткнулася і впала». Це було задовго до коронавірусу», – зауважив він.