Турчинов: Раджу не лише ігнорувати «опитування від Зеленського», а й документувати цей злочин та викликати правоохоронців

«Опитування від Зеленського» – це спроба в день голосування нахабно агітувати за провладну партію, зловживання владою та грубе порушення Конституції і законодавства України. Про це сказав керівник Центрального штабу партії «Європейська Солідарність» Олександр Турчинов у своєму коментарі.

За його словами, брудні технології, застосовані Зе-командою, передбачають безпосередній вплив на виборців у день голосування. «Вони намагатимуться пропускати людей через намети для опитування ще до того, як вони проголосують, щоб створити у громадян враження, що Зе-слуги турбуються про їх майбутнє та найближчим часом будуть реалізовувати популістичну маячню, зазначену в питаннях», – сказав Турчинов, наголосивши, що так званих «волонтерів» наймають за необліковану готівку (чорний нал), що також є злочином.

Політик наголосив, що цинізм цього фарсу полягає ще і в тому, що «у Зеленського були всі механізми для реалізації всіх своїх забаганок і обіцянок протягом перебування на посаді (монобільшість, уряд, місцеві адміністрації)». «Він міг все це зробити, як зробив, зокрема, з легалізацією азартних ігор, про яку ніхто ні у кого не питав», – пояснив Турчинов.

«Раджу всім не брати участь у цьому злочинному фарсі, не ставати його співучасниками, демонстративно ігноруючи цю провокацію. А у випадку нав’язливого приставання до вас представників «Слуг народу» в місці розташування виборчих дільниць, – фіксувати ці порушення, складати акти та заяви про вчинення злочину і викликати правоохоронців», – сказав він, резюмувавши, що ніхто не має права агітувати в день голосування та перешкоджати волевиявленню наших громадян.