На Хмельниччині фіксують роздачу брендованих засобів захисту від кандидатів, зникнення бланків бюлетенів і протоколів – Володимир Ар’єв

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв під час прямого включення у пресцентрі партії закликав хмельниччан обов’язково прийти на вибори і розповів про хід голосування в області.

«Ми відслідковуємо явку і будемо проводити паралельний підрахунок голосів. Станом на 16.00 явка близько 30%, тут велика кількість черг на виборчих дільницях через те, що в багатьох районах червона зона і карантинні обмеження на дільницях не має перебувати більше 1-3 виборців. Більша частина людей просто чекає на вулиці», – сказав Ар’єв.

«Явка досить низька і ми звертаємося зараз до хмельничан якомога активніше приходити на дільниці. Потім не треба нарікати, що хтось за вас обрав місцеве владу, якщо ви цей день провели вдома, пішли по гриби або злякалися і не прийшли на вибори через коронавірус. Беріть теплі речі, засоби захисту, дезінфектори, рукавички, ручку і залишилося дві з половиною години, коли можна проголосувати і відстояти європейське майбутнє для місцевого самоврядування», – додав він.

Крім цього політик повідомив про порушення, які відбуваються на Хмельниччині.

«Масових порушень немає, але є дуже цікаві, зокрема в Хмельницькому кандидат, який зареєстрований по спискам Батьківщини біля виборчих дільниць його люди роздавали брендовані засоби захисту. В Шепетівці зникло 50 бланків протоколів, зараз їх шукають з правоохоронними органами. З останнього в селі Майдан Олександрівський Зіньковецького району, там є виборча дільниця 680090 на якій зареєстровано 650 виборців і 100 бюлетенів зникло. Туди направилася наша мобільна група, яка буде з’ясовувати, що відбувається. Коли зникає така кількість бюлетенів це серйозно. Ми стежимо за ситуацією на Хмельниччині і готові ділитися регулярно даними», – зазначив Ар’єв.

«Наші волонтери підходили до тих хто проводить це опитування. В жодному випадку ці документи ніхто не показав, посилаються на невідому соціологічну службу. Жодним чином вони не підтвердили на замовлення якої соціологічної служби вони працюють. Однаково відповідають всюди. Ми спостерігаємо, що люди дуже неохоче підходять до цих опитувальників і переважно негативно реагують на сам факт опитування, звертаючи увагу, що це маніпуляція. Називають це порушенням виборчого законодавства. Це обурило людей. Проте якихось сутичок не було. Це переважно діти на межі повноліття», – прокоментував представник «Європейської Солідарності» реакцію хмельничан на опитування від Зеленського.