У Кременчуці на виборчій дільниці зникло 200 бюлетенів – поліція склала адмінпротокол

У Кременчуці на виборчій дільниці №113, зникло 200 бюлетенів для голосування за депутатів міської ради. Про це повідомила місцева партійна організація «Європейської Солідарності».

Як повідомляють представники партії бюлетені під охороною привезли на ДВК ввечері 23-го жовтня і їхня кількість відповідала кількості виборців, 24-го жовтня бюлетені зняли з охорони – на той момент їхня кількість залишалася незмінною, але 25 жовтня члени ДВК виявили, що недорахувалися двохсот бюлетенів.

В результаті інциденту члени комісії викликали слідчу оперативну групу, яка склала адміністративний протокол та допитала свідків.

Як заявив кандидат на посаду міського голови Кременчука Сергій Ярош ситуація зі зникненням бюлетенів, яка сталася сьогодні на виборчій дільниці 113 у місті Кременчук – це продовження тих подій, які розпочалися в місті ще в передвиборчий період через наступ на ключову опозиційну силу:

«Спочатку нас намагалися не зареєструвати в ТВК, потім – саботували рішення Полтавського окружного суду про реєстрацію партії – а тепер – бачимо спроби фальсифікації виборів через крадіжку бюлетенів. Події в Кременчуці – це – спроби зірвати демократичні вибори в усій країні», – стверджує С.Ярош.

«Ми вимагаємо негайного реагування правоохоронців, ефективного і чесного розслідування – адже українці мають право на чесні і прозорі вибори та на життя в європейській країні», – додав він.

Нагадаємо, 29-го вересня у Кременчуці ТВК незаконно відмовила у реєстрації кандидатів у депутати міської ради від партії «Європейська Солідарність». Полтавський окружний адміністративний суд скасував рішення ТВК. Також ТВК програла свою апеляцію в Харкові.