Ірина Геращенко в Борщагівській ОТГ: вимагаємо від влади припинити займатися фальсифікаціями і оголосити результати місцевих виборів

Партія влади програла на цих виборах і намагається через фальсифікації переписати результат. А до народних депутатів, які цьому перешкоджають, застосовують фізичну силу.

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко, яка разом з іншими народними депутатами  приїхала на Петропавлівську Борщагівку, де зафіксовані масові фальсифікації виборів.

«Петропавлівська Борщагівка.Місцевий голова Олексій Кодебський, який багато років тут царює і вже відчував себе місцевим феодалом, схоже, спробував фальсифікувати результати виборів після свого програшу. Тут відбувся напад на нашу колегу Вікторія Сюмар. Вона зафіксувала факти фальсифікацій і порушень законодавства, гроші , переписані протоколи. В штовханині постраждали інші кандидати в депутати місцевої ради від «ЄС». А місцевий завгосп вкусив кандидата в депутати від «ЄС» Олександра Ведмідя. Тривають слідчі дії», – зауважила народна депутатка.

Геращенко наголосила, що «Європейська Солідарність» не дозволить сфальсифікувати вибори на Київщині.

«Як тільки ми отримали сигнал від члена нашої команди, першого номера до Київської обласної ради Вікторії Сюмар, що тут відбувається безлад, йде пряма фальсифікація виборів, а також напад на народного депутата України, відразу вся наша команда, Петро Порошенко, включилися, аби розібратися в цій ситуації»,- зауважила політик.

Геращенко також наголосила, що напади на народних депутатів на дільницях – це почерк влади Януковича і Зеленського.

«Я хочу нагадати, що гарантом чесних виборів в країні є Зеленський як президент. На моїй пам’яті останній раз напади на народних депутатів на виборчих дільницях відбувалися за часів Януковича», – сказала вона.

Політик зауважила, що влада затягує оголошення результату виборів і займається фальсифікаціями.

«Вже пройшло 48 годин після закінчення виборів, вже оголосили екзит-пол, але ще в жодному місті, містечку, населеному пункті, обласній раді не оголошені результати виборів. І виникає питання, а що відбувається? Партія влади програла, сателіти програли, феодальні, олігархічні проєкт програли. І ми бачимо зараз що не вводяться результати і відбуваються спроби переписати протоколи і сфальсифікувати»,- зауважила вона.

Геращенко заявила, що «Європейська Солідарність» боротиметься за кожного свого кандидата.

«Вікторія Сюмар захистила результат не тільки на цій дільниці, не тільки в цьому населеному пункті, вона взагалі показує приклад, як наша команда буде боротися за кожен бюлетень, за кожен голос, за кожного нашого депутата. Ми вимагаємо від влади припинити блокувати оголошення переможців виборів. Ми вимагаємо від влади негайно оголосити результати виборів по Києву і іншим містам, і припинити займатися фальсифікаціями», – наголосила народна депутатка.