Крок за кроком ми збудуємо Європу у нашій громаді – новообраний голова Бучацької ОТГ Віталій Фреяк

На Тернопільщині головою Бучацької об’єднаної територіальної громади обрали кандидата від «Європейської Солідарності» Віталія Фреяка. Віталій Йосипович понад 20 років пропрацював на управлінських посадах на Бучаччині. Чотири рази обирався депутатом Бучацької райради. Останні 5 років очолював районну раду.

«За ці роки вдалося втілити низку важливих ініціатив. Реалізували проекти з енергозбереження, провели ремонти в освітніх закладах, будинках культури, збудовано садочок в селі Стінка, у Бучачі зведено сучасний футбольний майданчик, покращено транспортну інфраструктуру. На проект реконструкції Бучацької ратуші було виділено 10 млн. грн. з Фонду регіонального розвитку, роботи вже практично завершені. Але найважливішою є те, що нам вдалося сформувати команду, яка хоче зробити майбутню громаду потужною і самодостатньою», – наголошує Віталій Фреяк.

«Найголовніше сьогодні — це питання наповнення бюджету. Від цього залежить, як громада буде функціонувати і які завдання буде ставити. У нашій ОТГ багато необлікованої землі, відсутня здорова конкуренція серед орендарів і бюджет недоотримує мільйони гривень. Безумовно, дуже важливим питанням є збереження історичної спадщини Бучаччини та пропагування його туристичної привабливості. Також хочемо, щоб громада отримала новий сучасний спорткомплекс — з плавальним басейном, ігровими майданчиками для футзалу, баскетболу і волейболу. Такий заклад — ключ до здоров’я людей. Ми вже приступили до створення такого проекту і тепер плануємо продовжити роботу. Крок за кроком ми збудуємо Європу у нашій ОТГ», – розповідає Віталій Фреяк.