На пост міського голови Красилівської ОТГ на Хмельниччині лідирує кандидатка від «Європейської Солідарності» Ніла Островська

З переконливим результатом на пост міського голови Красилівської об’єднаної територіальної громади на Хмельниччині лідирує кандидатка від «Європейської Солідарності» Ніла Островська, чинна голова Красилівської ОТГ.

За паралельним підрахунком голосів за Нілу Островську проголосувало майже половина виборців громади.

«Моя перемога переконлива – майже 50 відсотків. Я отримала таку ж підтримку, як інші шість кандидатів разом. Також, за попередніми даними, «Європейська Солідарність» лідирує з підтримкою понад 25 відсотків жителів громади – дякуємо. Разом з вами великою командою продовжуємо будувати Європу в Красилівській громаді», – повідомила на своїй сторінці у Facebook Ніла Островська.

Ніла Островська, працюючи на посаді голови Красилівської райдержадміністрації, з 2015 року доклала максимальних зусиль для реалізації реформи децентралізації у районі. Вже будучи обраною у 2017 році Красилівським міським головою новоствореної об’єднаної територіальної громади, продовжила на її території активну розбудову за європейськими стандартами.