На Тернопільщині головою Саранчуківської громади обрали кандидата від «Європейської Солідарності» Володимира Петровського

За попередніми підрахунками, на виборах голови Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади переміг кандидат від партії «Європейська Солідарність» Володимир Петровський. Відтак він вдруге очолив Саранчуківську ОТГ.

«Після утворення нашої громади (кінець 2017 року – ред.), два перших роки стали періодом розбудови інфраструктури у наших населених пунктах. Це і ремонт шкіл, доріг, амбулаторії. Взялися також втілити ініціативу видатного громадського діяча Івана Гавдиди – це будівництво вишкільно-оздоровчого табору «Лисоня». У нас сільська громада, такі позитивні зміни одразу стали помітними. Бо раніше у нас не було коштів і ресурсів на це. Вважаю необхідним відстояти реформу децентралізації, адже це шанс для маленьких сіл і містечок будувати Європу в себе вдома», – наголошує Володимир Петровський.

Володимир Михайлович – громадсько-політичний діяч, історик, голова Бережанської районної державної адміністрації у 2015 – 2017 роках, наприкінці 2017 року переміг на виборах голови Саранчуківської ОТГ. Приділяє велику увагу патріотичному вихованню молоді.