На Тернопільщині на виборах голови Товстенської ОТГ переміг кандидат від «ЄС» Іван Проданик

На виборах голови Товстенької селищної об’єднаної громади, за попередніми підрахунками голосів, переміг кандидат від партії «Європейська Солідарність» Іван Проданик. Він має великий управлінський досвід – у 2015 році був обраний селищним головою Товстого, а у 2018 році очолив Товстенську об’єднану територіальну громаду.

«Кожні вибори – це оцінка нашої роботи. Я вдячний людям за довіру. Їхня підтримка означає, що упродовж попередніх років ми правильно визначилися з пріоритетами розвитку громади. Нам вдалося втілити чимало проектів – завершили будівництво очисних споруд, провели реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури, оновили вуличне освітлення», – наголошує Іван Проданик.

«Далі перед нами стоять не менш важливі завдання. У селищі Товсте проводимо реконструкцію газопроводу, після цих робіт плануємо розпочати ремонт дороги. Продовжуємо капітальний ремонт водолікувального відділення Товстенської лікарні. Також триває будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Ми хочемо запровадити європейські стандарти у кожному населеному пункті нашої ОТГ. Децентралізація дає можливість зробити це. Продовжуємо втілювати реформу і розвивати нашу громаду», – додає він.