На Тернопільщині Зборівську ОТГ очолить представник «ЄС» Руслан Максимів

На Тернопільщині на виборах голови Зборівської ОТГ переміг кандидат від «Європейської Солідарності» Руслан Максимів. За попередніми даними з результатом близько 30% він втретє очолив громаду. Руслан Максимів є одним з наймолодших міських голів на Тернопільщині. У 2015 році він став міським головою Зборова, а у 2017 році очолив об’єднану територіальну громаду.

«Проблем, які потребують першочергового вирішення — багато. Починаючи від доріг та освітлення і до створення робочих місць. Вже кілька років працюємо щодо залучення іноземних інвестицій у громаду, що дасть можливість створювати нові робочі місця. Це наш пріоритет», – наголошує Руслан Максимів.

«Децентралізація, яку ініціював п’ятий президент України Петро Порошенко, дала великий поштовх щодо розвитку інфраструктури у населених пунктах нашої громади. Результати роботи нашої команди за попередні роки очевидні, у Зборові це відремонтована ЗОШ №2, мультифункціональний майданчик, музична школа з оновленими фасадом й дахом, сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям. Багато проектів було реалізовано у селах громади і вони дають усім надію і впевненість, що зможемо ще більше», – сказав він.