На виборах голови Ізяславської ОТГ на Хмельниччині перемагає Сергій Шлегель від «Європейської Солідарності»

Кандидат від «Європейської Солідарності» Сергій Шлегель перемагає у виборах на пост міського голови Ізяславської об’єднаної територіальної громади на Хмельниччині.

Відповідно до паралельного підрахунку голосів Сергій Шлегель отримав голоси близько 20% виборців громади та на 5% випередив найближчого конкурента.

«Всім дякую за віру і реальну підтримку. Намагатимусь не зганьбити вашої довіри. Продовжуємо працювати», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

«Подальшу роботу не доведеться починати з нуля, а навпаки – продовжити напрацьоване. А це: розвиток та вдосконалення роботи освітніх закладів та закладів охорони здоров’я, об’єктів культури та спорту. Втілення всіх інфраструктурних проектів щодо регіонального розвитку із залученням інвестиційних коштів та грантів, поступова реалізація яких забезпечить у громаді умови проживання, максимально наближені до європейських», – коментує Сергій Шлегель.

Сергій Шлегель – голова Ізяславської районної ради, у свій час сформував найбільші фракції політичної партії «Європейська Солідарність» в Ізяславських міській та районній радах.

За п’ять років успішної роботи з депутатським корпусом в команді «Європейської Солідарності» рівень життя на Ізяславщині поетапно зростає – цьому сприяло запровадження реформи децентралізації на місцях.