Новообраний голова Збаразької ОТГ від «ЄС» Роман Полікровський: Ми зможемо побудувати успішну і спроможну громаду

На виборах голови Збаразької об’єднаної територіальної громади переміг діючий міський голова Збаража Роман Полікровський. За попередніми підрахунками, за Романа Степановича, який був висунутий від «Європейської Солідарності», проголосували близько 65% виборців.

«Такий високий рівень довіри і підтримки є великою відповідальністю. Водночас це оцінка роботи нашої команди впродовж попередніх років. У населених пунктах громади є багато проблемних питань, які потрібно вирішувати. Спочатку проведемо аудит усіх наявних ресурсів ОТГ, з яких формуватиметься бюджет. Зробимо інвентаризацію освітніх установ, закладів культури та медицини, оцінимо їх технічний стан та визначимо першочергові об’єкти, які потрібно ремонтувати, реконструювати. Також розробимо зручну для пасажирів схему автобусного сполучення. Я переконаний, що ми здолаємо всі проблеми і зможемо побудувати успішну та спроможну громаду», – наголошує Роман Полікровський.

Зазначимо, Роман Полікровський очолив Збаразьку міську раду у 2014-му, у 2015-ому, вже на чергових виборах мера Збаража, 87,6% містян проголосували за Романа Степановича. За шість років команда мера невпізнано змінила райцентр, який ще донедавна пас задніх навіть в області. Роман Полікровський нагороджений Орденом за Заслуги ІІІ ступеня та Грамотою Верховної Ради.