Олег Синютка: «Європейська Солідарність» на Львівщині перемагає на виборах до рад всіх рівнів

«Європейська Солідарність» на Львівщині перемагає на виборах до рад всіх рівнів, розрив між Синюткою та Садовим – мінімальний.

Про це повідомив народний депутат фракції «Європейська Солідарність», кандидат на міського голову Львова Олег Синютка під час брифінгу у Прес-клубі «Львів», посилаючись на дані паралельного підрахунку голосів виборців, який провели в штабі «Європейської Солідарності».

Відповідно до цих даних, щодо виборів голови Львівської ОТГ, станом на 27 жовтня, опрацьовано 99,4% протоколів ДВК. Згідно з ними Синютка виходить у другий тур з разом із чинним мером Андрієм Садовим. Розрив між кандидатами – мінімальний: Андрій Садовий – 39, 79%, Олег Синютка – 31,8%, Руслан Кошулинський – 9,85%, Ярослав Рущишин – 4,68%.

За результатами голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК до Львівської міської ради проходять 5 партій: «Європейська Солідарність» – 30,95%; «Самопоміч» – 19,57%; «Голос» – 8,91%; «Варта» – 7%; ВО «Свобода» – 6,78%.

Синютка назвав результат виборів однозначним, оскільки саме «Європейській Солідарності» виборці довірили владу у місті Львові та всій Львівській області. Він підкреслив, що у переважній більшості мешканці Львова проголосували за зміни у місті.

«У новообраній міській раді «Європейська Солідарність» вже має найбільшу фракцію, то ж після завершення підрахунку голосів і формального вибору нових депутатів ми почнемо розмови з іншими фракціями про об’єднання всіх політичних сил у міській раді. І так само ми об’єднаємо депутатів в обласній та районній радах», – сказав Синютка.

Він наголосив, що перед голосуванням у другому турі на виборах міського голови мають відбутися дебати між ним та Андрієм Садовим і висловив сподівання, що чинний мер не уникатиме дебатів, як раніше, а прийде на фахову дискусію.

Синютка переконаний, що дебати мають бути змістовними, про проблеми міста: корупцію при ремонті доріг, вирішення проблеми транспортного колапсу, про відсутність нових садочків, загрозу від союзу чинної міської влади з «зеленою» владою.

Також Синютка повідомив, що 36 із 73-х голів об’єднаних територіальних громад Львівщини, які перемогли на виборах, – це кандидати від «Європейської Солідарності».

«Від Бібрки і до Щирця. Це половина голів всіх об’єднаних територіальних громад на Львівщині. Це дуже хороший результат», – підсумував депутат.