Представник «Європейської Солідарності» Роман Казновецький здобув переконливу перемогу на виборах голови Лановецької громади на Тернопільщині

Абсолютним лідером виборів голови Лановецької об’єднаної територіальної громади став діючий міський голова Ланівців, кандидат від «Європейської Солідарності» Роман Казновецький. За попередніми підрахунками, він набрав понад 50 відсотків голосів, відтак втретє став міським головою Ланівців. Нагадаємо, Роман Казновецький у 2015 році переміг у виборах Лановецького міського голови, а у 2017 році очолив Лановецьку ОТГ.

«За ці роки, завдяки згодженій роботі нашої команди, у громаді вдалося досягнути конкретних результатів – це розвиток освітньої галузі, медицини, інклюзивної освіти, комунальної служби. Будівництво Лановецького зооботсаду став одним з важливих інфраструктурних проектів. Створили культурний центр Єловицьких, який увійшов у десятку кращих молодіжних центрів України серед громад. Завдяки децентралізації вдалося залучити кошти на будівництво ЦНАПу, футбольних полів, спортивних і дитячих майданчиків, доріг, очисних споруд, шкільних спортзалів. Наше завдання зберегти темпи розвитку та розбудови громади, крок за кроком збудуємо Європу у нашій ОТГ”, – зазначає Роман Казновецький.