У Тернопільській області кандидати від «Європейської Солідарності» очолять 7 ОТГ

За попередніми даними, на виборах голови Зборівської ОТГ переміг кандидат від «Європейської Солідарності» Руслан Максимів — один з наймолодших міських голів на Тернопільщині. У 2015 році він став міським головою Зборова, а у 2017 році очолив об’єднану територіальну громаду. Тепер Руслан балотувався втретє і здобув переконливу перемогу.

Роман Полікровський очолив Збаразьку міську раду у 2014-му, у 2015-ому, вже на чергових виборах мера Збаража, 87,6% містян проголосували за Романа Степановича. За шість років команда мера невпізнано змінила райцентр, який ще донедавна пас задніх навіть в області. Роман Полікровський нагороджений Орденом за Заслуги ІІІ ступеня та Грамотою Верховної ради.

Головою Бучацької об’єднаної територіальної громади обрали кандидата від «Європейської Солідарності» Віталія Фреяка. Віталій Йосипович понад 20 років пропрацював на управлінських посадах на Бучаччині. Чотири рази обирався депутатом Бучацької райради. Останні 5 років очолював районну раду.

На виборах голови Заліщицької міської об’єднаної територіальної громади переміг кандидат від «Європейської Солідарності», людина із великим управлінським досвідом Іван Дрозд.  Іван Петрович – голова Заліщицької районної ради з 2010-2020 р., очільник Заліщицької районної адміністрації з 2004-2005 р., підприємець.    

На виборах голови Товстенької селищної об’єднаної громади,  за попередніми підрахунками, переміг кандидат від партії «Європейська Солідарність» Іван Проданик. Іван Васильович має великий управлінський досвід – у 2015 році був обраний селищним головою Товстого, а у 2018 році очолив Товстенську об’єднану територіальну громаду.

Абсолютним лідером виборів голови Лановецької об’єднаної територіальної громади став діючий міський голова Ланівців, кандидат від «Європейської Солідарності» Роман Казновецький. За попередніми підрахунками, він набрав  понад 50 відсотків голосів, відтак втретє став міським головою Ланівців. Нагадаємо, Роман Казновецький у 2015 році переміг у виборах Лановецького міського голови, а у 2017 році очолив Лановецьку ОТГ. 

На виборах голови Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади переміг кандидат від партії «Європейська Солідарність» Володимир Петровський. Відтак він вдруге очолив Саранчуківську ОТГ. Володимир Михайлович – громадсько-політичний діяч, історик, голова Бережанської районної державної адміністрації у 2015 – 2017 роках, наприкінці 2017 року переміг на виборах голови Саранчуківської ОТГ. Приділяє велику увагу патріотичному вихованню молоді.