«Європейська Солідарність» – лідер виборчих перегонів у Рівному, а кандидат від «ЄС» Олександр Третяк виходить до другого туру виборів міського голови

За результатами попереднього підрахунку голосів, «Європейська Солідарність» стала лідером на виборах депутатів Рівненської міської ради, набравши 20.1% голосів виборців. Про це повідомили у Рівненській міській ТВК, посилаючись на дані опрацьованих протоколів.

Загалом до Рівнеради проходить 7 партій. Голоси виборців Рівного розподілилися так: «Європейська Солідарність» – 20.1%, «Рівне Разом» – 13.13%, «Слуга Народу» – 12.45%, «За Майбутнє» – 7.68%, «Голос» – 7.62%, «Свобода» – 7.37%, «Батьківщина» – 7.05%.

Остаточні результати виборів до міської ради Рівного стануть відомі через кілька днів.

Також, за попередніми даними, кандидат від партії «Європейська Солідарність» на посаду міського голови Рівного Олександр Третяк виходить до другого туру виборів: його результат, відповідно до паралельного підрахунку голосів, складає 16.68%.

Олександр Третяк – нове обличчя у місцевій політиці зі взірцевою репутацією. Він є громадським активістом, який займався медичними та суспільно-просвітницькими ініціативами. Свого часу об’їхав лінію фронту з допомогою для військових в АТО, був волонтером в африканських країнах.

«Хочу щиро подякувати за підтримку та щирі слова, які весь час чув на свою адресу. Попри те, що було багато загроз, ми разом з вами зуміли підняти справжню хвилю свідомого громадянського вибору. Сподіваюся, що остаточні результати будуть такими ж оптимістичними, і вже незабаром мені знадобиться ваша підтримка у другому турі», – зазначив Олександр Третяк.