«Європейська Солідарність» єдина партія, яка буде представлена в усіх міськрадах обласних центрів та усіх обласних радах – Ірина Геращенко

«Європейська Солідарність» буде працювати в усіх місцевих радах для продовження децентралізації та розвитку громад. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в ефірі ток-шоу «Зворотній відлік» на Суспільному телебаченні.

«Я дуже пишаюся нашим результатом, тому що ми є єдина загальноукраїнська партія, яка буде представлені в усіх обласних центрах – в міських і обласних радах», – наголосила вона.

Ірина Геращенко підкреслила: «У нас чудовий результат в Києві. Ми дякуємо всім киянам, що вони дали першу позицію «Європейській Солідарності». І це тільки доводить наскільки правильною була наша стратегія, щоб відчути цей тренд Києва – бажання не чвар, не того, щоб патріотичні сили обзивали і тюкали один одному. Ми продемонстрували тут лідерство з точки зору не розпорошення голосів».

Ірина Геращенко також наголосила, що в нових місцевих радах депутати від «Європейської Солідарності» будуть працювати на розвиток місцевих громад та продовження децентралізації як однієї з найуспішніших реформ.

Вона зауважила, що місцеві ради згідно законодавства не потребують створення коаліції. «Однак я хочу нагадати, що саме депутати «Слуг народу» вже заявили, що для них бажані такі умовні більшості в радах це – ОПЗЖ. Ми точно не бачимо себе у жодних більшостях з ОПЗЖ, із шаріями і таке інше», – сказала депутатка.

«Все, що стосується необхідних для громади конструктивних речей, ми як і в парламенті завжди це будемо підтримувати звичайно для того, щоб дати шанс розвиватись децентралізації і захищати її», – зазначила Ірина Геращенко.

Депутатка також додала: «Але ми сподіваємося, що в Києві тепер більшість, яку Банкова тепер не зможе у невластивий спосіб протиснути і сформувати більшість «Удару» і «Слуг народу». Тому що ми маємо перше місце. І очевидно, що це такий запит киян на більшість партій Майдану. Так само в інших містах».