«Слуги народу» намагаються узаконити фальсифікації у психоневрологічному інтернаті на Дніпропетровщині – Максим Курячий

У Верхньодніпровську Дніпропетровської області на території психоневрологічного інтернату відбулися масові фальсифікації на користь кандидатів від партії «Слуга народу». Наразі влада намагається узаконити ці фальсифікації. Про це йдеться в повідомлені обласної організації партії «Європейська Солідарність».

«Місцева ДВК, розташована у психоневрологічному інтернаті, визнала, що голосування було повністю фальсифіковане. За таке рішення проголосували 8 з 12 членів комісії. Складено 35 протоколів про порушення: у кабінки для голосування хворих супроводжували санітари, не залишали заповнити бюлетень наодинці і тих, хто голосував у палатах.

Директор інтернату Геннадій Войтов – особливо зацікавлений, адже сам балотується в депутати від партії «Слуга народу». Тому після визнання виборів на дільниці недійсними він та його санітари вдерлися на засідання ТВК, вимагаючи зарахувати фальсифіковане голосування всупереч рішенню дільничної комісії», – повідомили представники «Європейської Солідарності» в Дніпропетровській області.

Керівник обласного штабу «Європейської Солідарності» Максим Курячий наголосив: «Голосування за допомогою санітарів – жест відчаю з боку представників партії влади, підтримка якої на Дніпропетровщині обвалилася більше, ніж в інших регіонах».

«Ми не дозволимо перетворити Дніпропетровську область у психоневрологічний інтернат і будемо вимагати зараховувати лише справжній вибір людей, без диктату санітарів та лікарів», – підсумував він.