Генпрокуратура Зеленського продовжує переслідування «Прямого» – Олексій Гончаренко

Генпрокуратура продовжує розслідування проти Прямого каналу і здійснює наступ на свободу слова. Про це повідомив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко, опублікувавши відповідь Офісу Генерального прокурора щодо продовження розслідування проти «Прямого».

«Прийшла відповідь на мій запит до Генпрокуратури щодо анулювання ліцензії радіостанції Прямий FM. У документі повідомляється, що Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження за фактами легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, ухилення від сплати податків, службового підроблення під час придбання «ТОВ Телеканал Прямий», а також зловживання службовим становищем особами з Національної ради з питань телебачення та радіомовлення», – зазначив він.

«Нагадаю, що після перевірки телеканалу «Прямий» Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензію на мовлення радіостанції «Прямий-FM». Це практично вперше, коли виноситься подібне рішення без попередження. Очевидно, що відбувається довготривалий тиск на чи не єдиний проукраїнський канал», – додав Гончаренко.

«Ми вимагаємо справедливого розслідування та не допустимо наступ на свободу слова», – підсумував він.