«Європейська Солідарність» увійшла до трійки лідерів у Запорізькій області

За даними завершеного паралельного підрахунку голосів до Запорізької обласної ради, «Європейська Солідарність» отримала 10.1 % і таким чином увійшла до трійки лідерів.

Коментуючи результат, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко зазначив, що сьогодні патріоти України об’єднуються навколо «Європейської Солідарності» як єдиної опозиції, тож найближчим часом «ЄС» не тільки втримає, а й примножить свій результат.

За його словами, «Європейська Солідарність» – єдина проукраїнська сила, яка здатна протистояти спробам реваншу від проросійських політичних сил. “Саме тому навколо нас об’єднались не тільки наші давні однодумці і прихильники, але й представники інших демократичних сил і рухів”, – сказав він.  

«Європейська Солідарність» точно залишиться в лідерах електоральних симпатій, і судячи з переліку партій, які  увійшли до місцевих рад, найближчим часом наших прихильників ставатиме більше. Тому що ті ідеї, з якими йшли на вибори наші опоненти, йдуть врозріз з українськими цінностями.  І я сподіваюсь, що бажаючих захистити нашу державність, нашу Незалежність ставатиме все більше. А зробити це в місцевому самоврядуванні здатна тільки команда «Європейської Солідарності», – наголосив  Ігор Артюшенко.