Керівник Секретаріату «Європейської Солідарності» у Львові звернувся до правоохоронних органів із заявою через поширення незаконної агітації з боку опонентів

В документі йдеться про виявлену 30 жовтня агітаційну продукцію, газету «Правда Лева», яка  розповсюджувалась у Франківському районі Львова з грубими порушеннями норм виборчого законодавства України, а також із порушенням прав та інтересів організації партії  та кандидата на посаду Львівського міського голови Олега Синютки, висунутого Львівською територіальною організацією партії «Європейська Солідарність».

«Сьогодні 30 жовтня 2020 року Львівська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» отримала примірник друкованого агітаційного матеріалу (газету) під назвою «Правда Лева», – йдеться в заяві. «Повідомляємо, що вказана газета однозначно є замовним матеріалом політичних опонентів партії, містить недостовірну інформацію, яка не відповідає дійсності та непідтверджена жодними фактами. У вказаній газеті опубліковані відомості,  що грубо принижують честь, гідність і ділову репутацію та спрямовані виключно для дискредитації голови Львівської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олега Синютки.

Тому звертаємося до Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління Служби безпеки України у Львівській області з вимогою негайно вжити заходів щодо встановлення осіб, які виготовили та розповсюджують друковані матеріали передвиборної агітації, та притягнути цих осіб до адміністративної або кримінальної відповідальності».

Документ підписано керівником Секретаріату Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Віталієм Корецьким.