Європа дає чіткий сигнал: не можна боротись зі свавіллям КСУ таким же беззаконням Зеленського – Володимир Ар‘єв

Лист очільників Венеціанської комісії та організації антикорупційного моніторингу GREKO, в якому вони застерігають владу України від антиконституційного розв’язання кризи, спричиненої рішенням КСУ, – це однозначний сигнал Зеленському. Про це на своїй сторінці у Facebook пише наролний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв.

«Все дуже серйозно! Дві авторитетні європейські організації: Венеціанська комісія і антикорупційна GRECO у безперецедентно миттєвій спільній реакції застерегли монобільшість ВР від ухвалення законопроекту Зеленського щодо КСУ. Отже, Європа дає Україні чіткий сигнал: бити правове свавілля беззаконням – лише погіршувати ставлення до України, і без того зіпсуте рішенням Конституційного Суду», – зауважує Володимир Ар‘єв.

«Якщо Зеленський, монобільшість та їхні штатні і позаштатні підспівувачі все одно просуватимуть цю історію, ми будемо мати чіткий список тих, хто свідомо шкодить Україні чи в запалі просто не здатний подумати про наслідки. І наслідки можуть бути катастрофічними, якщо не почати шукати прийнятні виходи з кризи, а не те що зараз. Бо наразі планується спалити хату, щоб вигнати тарганів», – резюмує Володимир Ар’єв.