Ірина Геращенко: Зеленський провалив іспит на проведення чесних виборів

Зеленський провалив іспит на проведення чесних виборів. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на погоджувальній раді.

 «8 днів тому відбулися місцеві вибори і досі не оголошені їх офіційні результати. А на виборчих дільницях в ДВК відбувається масові фальсифікації під так званим уточненням голосів. Зеленський провалив іспит на проведення чесних виборів, що зафіксувала і БДІПЛ ОБСЄ, коли вказало, що псевдоопитування, оплачене з незрозумілих коштів, і досі ми не знаємо їх джерело, грало на результат однієї з партій – це «Слуги народу», – сказала Геращенко. 

«Європейська Солідарність» – єдина парламентська партія, яка увійшла до всіх обласних рад і місцевих рад обласних центрів як відповідальна, державницька політична сила запропонувала минулого тижня Зеленському зустрітися для того, щоб обговорити в тому числі і недолугі закони, які він подав до парламенту і вирішити конституційну кризу, в яку Зеленський завів країну в законний спосіб. Але Зеленському це нецікаво, так само як правлячій партії нецікава боротьба з коронавірусом», – зауважила співголова фракції.