Місцеві вибори засвідчили провал популізму і технології фейків олігархічних телеканалів – Петро Порошенко

Результат «Європейської Солідарності» на місцевих виборах демонструє, що популізм і фейкові новини проросійських та олігархічних телеканалів вже не вводять людей в оману. Про це лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко розповів у програмі «Гончаренко рулить». 

Він подякував кожному виборцю, який підтримав «Європейську Солідарність» по всій країні – від Заходу до Сходу. 

«Підтримка «Європейської Солідарності» в порівнянні з минулим роком зросла більше, ніж удвічі. Ми єдина політична партія, яка наростила підтримку. Бо всі решта парламентських партій втратили від 30 до 50% підтримки. Це точно означає, що український виборець, народ є надзвичайно відповідальний, і я за це вдячний», – говорить Петро Порошенко.

«Хочу подякувати своїй команді, яка була оновлена, з палаючими очима, вірою в Україну. Команда професійна на відміну від «зеленої влади» і «п’ятої колони» росіян, тому що битва була саме за це. Важливо, що був зруйнований кремлівсько-зеленський міф, що «Європейська Солідарність» – це регіональний проект, «партія Західної України», і вона не виходить за межі Галичини», – зауважив п’ятий Президент. 

«Перше місце, яке партія зайняла не тільки у Львівській і Тернопільській областях, а й в Рівному, в Києві і області. Це було наше завдання», – говорить Порошенко.

«Також важливо те, що відбулося на Сході. Мета проукраїнських, проєвропейський партій – це битва за українців на Сході і Півдні – в Харківській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій, Луганській, Одеській областях. Ми представлені в усіх без винятку обласних радах, представлені в усіх без винятку міськрадах обласних центрів. Другої такої партії немає», – констатує Порошенко.

«Можу сказати впевнено і переконливо, дякуючи вам, шановні виборці, ми зайняли перше місце на цих виборах», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».