Кандидат на посаду мера Рівного Олександр Третяк закликав виборців підтримати в другому турі проєвропейський курс

В Рівному опонети використовують брудні технології проти кандидата від «Європейської Солідарності».

Про це заявив громадський діяч, кандидат на посаду Рівненського міського голови Олександр Третяк в коментарі журналістам.

«В першому турі відбувалась активна передвиборча гонка, адже 16 кандидатів на посаду міського голови намагались здобути прихильність рівнян оскільки була серйозна битва. В другому турі, який призначений на 22 листопада вже розпочалась достатньо серйозна конкуренція і боротьба. Включились всі можливі і неможливі механізми і не зовсім хороші речі відбуваються. Один з опонентів вмикає чорний піар, брудні технології і зараз ситуація набуває загостреного характеру», – сказав він.

За його словами явка через епідемію коронавірусу низька і відбуваються маніпуляції питанням пандемії, щоб люди не прийшли на дільниці.

«Явка в Рівному була на рівні 34% – це не висока явка в порівнянні з минулими виборами. Враховуючи те, що місто Рівне в «червоній зоні» карантину і збільшення кількості хворих ми бачимо, що люди не зовсім активно включались і в першому турі. Сподіваюсь, що попри всі загрози і ситуацію, яку розкачують наші опоненти і ЗМІ, ситуація буде контрольована і явка людей буде хорошою. Це вкрай важливо», – сказав він.

«Закликаю мешканців Рівного і інших міст, де відбувається другий тур, прийти і підтримати проукраїнський і продемократичний вибір. Для цього вкрай важливо на місцевому рівні обрати гідних представників, які будуть захищати правильні проукраїнські цінності», – звернувся до українців Третяк.