Олексій Гончаренко: «прості рішення» Зеленського не працюють

Президент Зеленський неспроможний вирішити конституційну кризу в державі, а його «прості рішення» лише поглиблюють критичну ситуацію. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Ми бачимо, що Зеленський вніс абсурдний антиконституційний закон про розпуск Конституційного суду України, але щось його монобільшість це не тягне у сесійну залу. Вчора засідання комітету – і щось вони не підтримують президентський законопроект», – сказав Олексій Гончаренко.

«Друзі, що ж у вас відбувається? Це вже остаточно повний розкол монобільшості влади Зеленського?» – зауважив він.

Депутат наголосив, що дії президента та його партії підривають основи української держави: «Насправді що відбувається – ви знищуєте державу, ви руйнуєте державу».

Він нагадав, що коли Конституційний суд схвалив сумнівний указ Зеленського про розпуск парламенту минулого скликання, то все було гаразд. Водночас рішення Конституційного суду, яким підриваються засади роботи антикорупційної інфраструктури, викликало бурхливу реакцію Зеленського.

Олексій Гончаренко зауважив, що це рішення КС працює і на самого Зеленського, який «забув» у минулому році задекларувати 5 мільйонів гривень, тож суд допоміг і президенту уникнути відповідальності за недостовірне декларування.

«Але тепер нам влаштовують виставу, що начебто Зеленський хоче розігнати цей суд і щось зробити. Він – адепт «простих рішень». Як припинити війну? Просто перестати стріляти. Як побороти пандемію? Просто не тестувати. А як побороти проблему в Конституційному суді? Просто розігнати його», – зазначив представник «Європейської Солідарності».

«Так це не працює. На цих місцевих виборах люди сказали вам – ви на зелених парасольках пролетіли повз Київ і інші міста і регіони України, вигравши тільки чотири регіони. І ми чудово розуміємо, що на дострокових виборах ви й жодного регіону не виграєте. Люди дають ва оцінку», – зауважив Олексій Гончаренко.

«Припиняйте знищувати державу. Ви не здатні керувати державою, Зеленський не здатний керувати державою. Збирайтеся і йдіть геть. Це найбільш правильне, що ви можете зробити», – додав він.