«Європейська Солідарність» закликала НАЗК оприлюднити джерело фінансування і вартість псевдоопитування від Зеленського

Замість боротьби з корупцією влада Зеленського прикриває підозрюваних у корупції депутатів вд «Слуг». Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко заявила під час засідання парламенту.

«Український народ точно бачив, що було затримано депутата від «Слуг народу», який брав хабар. І ось зараз цей депутат сидить серед «Слуг народу» і з нього навіть браслет зняли. Ми думаємо, що йому ще компенсацію за «моральний стрес» «плюшками» видадуть за часи боротьби з корупцією імені Зеленського», – наголосила народна депутатка.

Геращенко заявила, що фракція «Європейська Солідарність» звернулась до НАЗК, щоб отримати інформацію, з яких джерел фінансувалося опитування Зеленського в день виборів.

«Наша фракція звертається з офіційним запитом до Національного агентства з питань запобігання корупції надати офіційну інформацію, з яких коштів було проведено опитування Зеленського, на яке пішло чи то 30, чи то 100 мільйонів гривень українських платників податків. Там першим питанням було визначено боротьбу з корупцією. І, власне, всі українці сказали, що вони «за» боротьбу з корупцією. Ми бачимо, що вже на другий день після цього опитування, як говорить Богдан, а це ж друг Зеленського – за участі Зеленського Конституційний суд прийняв рішення про скасування цієї боротьби з корупцією, яка була до того», – наголосила Геращенко.