Це фільм про те, як не втрачати надію – Петро та Марина Порошенки побували на прем’єрі «Атлантиди»

Петро та Марина Порошенки побували на прем‘єрі фільму «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Картина, події якої відбуваються на Донбасі після закінчення російської агресії, вже здобула кілька призів на міжнародних фестивалях і номінована від України на премію Американської кіноакадемії «Оскар».

«Перед фільмом «Атлантида» Валентина Васяновича, який ми з Мариною мали щастя побачити сьогодні, не хочеться бажати приємного перегляду, але після цього кіно приходить нове розуміння символів, які спонукають до роздумів», – поділився враженнями Петро Порошенко у Facebook.

«Ця історія – влучне нагадування про те, які перешкоди зараз необхідно долати Україні у союзі з усім світом. Чому герої не їдуть з України? У фільмі є гарна відповідь: щоб залишитися тут і змінювати державу. Хтось розміновує, хтось вирішує екологічні проблеми, але об’єднує цих людей одне – те, що вони не втрачають надії», – зазначає п’ятий Президент.

Порошенко переконаний – дуже важливо, щоб «Атлантиду» подивилися в усьому світі. «Якщо цей фільм отримає «Оскар» – це зробить мене особисто дуже щасливим. Він точно цього вартий. І я пишаюся, що робота над фільмом почалася за часів нашої команди», – наголошує лідер «Європейської Солідарності».

«Залученння бійців АТО замість професійних акторів було сміливим експериментом, і це дало команді Валентина Васяновича можливість донести правду. Донести важливу думку, що все змінюється. І треба вірити, що змінюється на краще. Подивіться на результати місцевих виборів: люди починають відповідально ставитися до майбутнього нашої держави. Відбуваються події, що дають нам підстави для оптимізму», – переконаний Петро Порошенко.

Він наголошує: такі фільми як «Атлантида» сприяють і допомозі нашим воїнам на фронті, і допомозі ветеранам, особливо тим з них, хто має постфронтовий синдром.

«Дивитися його просто обов’язково. Перегляд «Атлантиди» сприяє правильним думкам про Україну та її цінності. Щиро дякую усій знімальній групі за такую потужну роботу!», – пише Порошенко.