Степан Барна: на Тернопільщині «ЄС» буде представлена в органах місцевого самоврядування усіх рівнів

«Європейська Солідарність» перемогла на виборах до Тернопільської обласної ради, набравши понад 22 відсотки голосів. Загалом за підсумками місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня, на Тернопільщині «ЄС» буде представлена в органах місцевого самоврядування усіх рівнів, у сукупності команда на Тернопільщині  складатиметься із 440 депутатів. На цьому під час брифінгу наголосив голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Степан Барна. За його словами, команда «Європейської Солідарності» показала позитивний результат не тільки у розрізі Тернопільської області, а всієї України. 

«Попри шквал негативних матеріалів і боротьбу з боку опонентів, за підсумками виборів, які відбулися в жовтні цього року, наша політична сила в Тернопільській області подвоїла свій результат. Нагадаю, що в 2019-му на парламентських виборах «ЄС» в розрізі Тернопільщини набрала 12, 5 відсотків голосів, а сьогодні показала приріст удвічі. Саме «Європейська Солідарність» буде найбільш чисельною фракцією в Тернопільській обласній раді, нас буде представляти 17 депутатів». 

Лідирує команда «Європейської Солідарності» також у всіх районах Тернопільщини, зайнявши перші місця у районних радах, зокрема у Кременецькому районі партія набрала 19. 04 % голосів, у Чортківському – 20.37, у Тернопільському – 21.42 %. У Тернополі «ЄС» посіла друге місце з результатом майже у 17 відсотків, у Тернопільській міській раді її представлятимуть 9 депутатів. У сукупності команда «Європейської Солідарності» на Тернопільщині буде представлена 440 депутатами.

«Європейська Солідарність» продовжує бути на сторожі ключових реформ, серед них – децентралізація. «П’ятий президент України Петро Порошенко був одним з ініціаторів децентралізації, яка дала відповідний результат по всій Україні.  На цих виборах у нашій області головами 7 ОТГ обрали представників, членів нашої команди і 10 кандидатів стали головами завдяки підтримці «Європейської Солідарності», – зазначає Степан Барна.  

Окрім децентралізації, «Європейська Солідарність» готова відстоювати інтереси людей у всіх сферах – це підтримка малого і середнього бізнесу, розвиток туристичної галузі, продовження реформування медицини за європейським зразком, надання європейських дотацій українському сільгоспвиробнику, забезпечення соціальним захистом пенсіонерів, ветеранів АТО/ООС, чорнобильців.