«Європейська Солідарність» у Львові спільно з іншими партіями закликає зупинити фальсифікації виборів на користь влади – Петро Адамик

У прес-клубі Львова відбувся брифінг на тему «Вибори до Львівської міської ради» за участі представників партій «Європейська Солідарність», «Голос», «Варта» та «Свобода». Учасники брифінгу застерегли партію влади та її політичних сателітів від спроб сфальсифікувати результати виборів у Львові.

Приводом до проведення брифінгу стали заяви представників партії «Слуг народу» про фальсифікацію результатів виборів, а також подання позовної заяви від представника партії «Наш край», кандидата у депутати до Львівської міської ради Євгенія Лозинського до Львівської міської ТВК. Розгляд позовної заяви Львівський окружний адміністративний суд розпочав 8 листопада. 

Нагадаємо, відповідно до Виборчого Кодексу результати виборів мали бути оголошені найпізніше 6 листопада. Але в регіонах досі триває їх підрахунок. Таке затягування можна пояснити бажанням партії влади та її сателітів «дотягнути» свої провальні результати. 

Партія «Слуга народу» вибори у Львові програла, тож своїх представників у міськраді не матиме. 

Окрім Львова, за словами представника «Європейської Солідарності», влада намагається сфальшувати результати також і в Тернополі та Київській області, де порушення зафіксовані в цілій низці ОТГ.

«Жодне з цих «натягувань» не пройде, бо у всіх регіонах ми маємо всі протоколи з мокрими печатками і не дамо фальсифікаціям жодного шансу. Діюча влада провалила іспит на чесні вибори. Але за фальшування результатів буде відповідати не президент чи керівник його Офісу, відповідальними будуть люди на місцях. Тому я хотів би застерегти голів ТВК та ДВК від фальшування результатів. За це передбачена кримінальна відповідальність, а винні у фальсифікаціях обов’язково будуть за це відповідати», – застеріг Петро Адамик. 

Представники політичних сил висловили спільну чітку позицію чесності, прозорості та справедливості, а також закликали діяти у рамках чинного законодавства та поважати волю львів’ян. 

Рішення суду має бути винесене сьогодні до кінця дня. Рішення може бути оскаржене протягом 3 днів.