«Європейська Солідарність» закликає черкащан підтримати в другому турі Віктора Євпака, який хоче перетворити Черкаси на європейське місто

«Європейська Солідарність» буде підтримувати представника «Голосу» Віктора Євпака на посаду міського голови Черкас, який має прогресивне бачення розвитку міста. Про це заявив голова Черкаської обласної організації партії «Європейська Солідарність», відомий журналіст, колишній політв’язень Кремля Роман Сущенко під час пресконференції.

«Сьогодні Україна перебуває перед серйозними глобальними викликами: російська агресія, коронавірусна криза та економічний спад. Наслідки від цієї кризи дуже відчутні на Черкащині і в Черкасах. Вони також поглиблюються корупцією, непрозорим використанням бюджетних коштів міста. Черкащани стоять сьогодні перед серйозним вибором. Це обрання міського голови. Наша політична сила закликає усіх черкащан зробити серйозний вибір і проголосувати у другому турі на посаду мера міста Черкаси за представника партії «Голос» Віктора Євпака»,- закликав Роман Сущенко.

«Саме від вибору черкащан залежить, як буде розвиватися місто, тому голосуйте розумом, за европейське, безпечне місто Черкаси»,- додав він.

«Ми підтримуємо кандидата від «Голосу», адже у нас є ідеологічно спільне бачення розвитку країни. Це український і євроатлантичний курс. Це прозоре використання бюджетних коштів, це безпечне місто, це розвиток середнього і малого бізнесу, захист інтересів громад. Це сильні, вільні громадяни», – підкреслив Роман Сущенко.