Зеленський і його оточення найбільше зацікавлені у скасуванні електронних декларацій – Олексій Гончаренко

Скандальне рішення КСУ у першу чергу допомагає президенту Зеленському, бо він мав понести відповідальність за недостовірне декларування. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Проблема в тому, що ми не віримо в щирість президента Зеленського, бо один з тих близько 4000 людей, які пішли від відповідальності завдяки рішенню КСУ, — це Володимир Олександрович Зеленський, який минулого року десь випадково знайшов у себе в кишені платіжку на ОВДП на 5 млн. грн., яку не задекларував і мав понести за це відповідальність, але він у нас президент і недоторканний. Тому КСУ своїм рішенням допомагає йому».

Гончаренко нагадав, що торік антиконституційне рішення КСУ щодо розпуску Верховної Ради восьмого скликання Зеленського цілком влаштовувало.

«Бо це той самий президент Зеленський, якому було треба розпустити ВРУ минулого скликання, рішення КСУ, як на мене, сумнівне, йому це допомогло зробити, він йому підходив, а сьогодні він хоче його змінити. В мене є питання, чи не вийде так, що зробили рік тому з ЦВК, коли розігнали склад, який відпрацював лише один рік, сьогодні 15 день після місцевих виборів і до сих пір у більшості країни не підбиті підсумки виборів», – зазначив народний депутат.

«Це ж ви зробили. Ви хочете узурпувати КСУ», – підсумував Гончаренко.