Ми повинні об’єднати зусилля для боротьби з коронавірусом і захисту підприємців – Синютка звернувся до львівських очільників

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», кандидат на посаду голови Львівської об’єднаної територіальної громади Олег Синютка офіційно звернувся до влади і Львівського міського голови з вимогою негайно скликати засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, визначити і встановити чіткі, зрозумілі правила застосування у Львові заходів карантину вихідного дня, запровадженого урядом. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Коронавірус не жартує і хвороба наступає. А з іншого боку ми не можемо підприємців зробити банкрутами,  вбити сьогоднішній і завтрашній день і Львова, і країни», – наголосив депутат.

Він повідомив, що запропонував вихід із ситуації – міській владі необхідно зібрати комісію із надзвичайних ситуацій і чітко визначити, за якими правилами має жити Львів впродовж вихідних. «На жаль, я отримав негативну відповідь», – зауважив Синютка.

«Тому як народний депутат України офіційно звернувся до влади – зберіть комісію. Я готови прийти, я готовий допомогти, я готовий ще раз підказати вирішення проблем. Звертаюсь до міської влади – зберіть комісію, захистіть підприємців і не допустіть, щоб у нас продовжувалося зараження коронавірусом багатьох людей. Вихід із такої ситуації є, і я його пропоную. Ми повинні об’єднати зусилля для боротьби з коронавірусом і захисту підприємців», – наголосив він.

Синютка  також застеріг від помилкових кроків влади, які призведуть до можливого напруження ситуації в місті та зіткнень підприємців і правоохоронців. «Це неприпустимо», – зазначив Синютка.