«Європейська Солідарність» збирає підписи для позачергового засідання парламенту, щоб вирішити проблеми ФОПів – Ірина Геращенко

Фракція «Європейська Солідарність» ініціює скликання позачергового засідання парламенту, для негайного вирішення проблем ФОПів.

Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко написала на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Рада, вірніше, «Слуги» провалили звернення до уряду щодо скасування карантину вихідного дня. Мотивуючи шляхетною метою: розірвати ланцюжок захворюваності. Посилаючись на досвід Ізраїля й інших країн. Забуваючи при цьому про інші складові міжнародного досвіду, як то компенсатори бізнесу і телефонне «супроводження» інфікованих, аби відстежувати, як вони дотримуються самоізоляції», – написала Геращенко.

«В Україні ж розірвати ланцюжок – це зменшити тестування, й цифра хворих відразу магічно «знизиться». Та й немає довіри до наших офіційних цифр, адже очевидно, що багато українців не тестуються, бо просто не можуть собі цього дозволить за 1000-1500 грн», – підкреслила вона.

Також Ірина Геращенко зауважила, що монобільшість замість того, аби почути підприємців і допомогти їм у складний час, створила чергову робочу групу. «Хочеш заговорити проблему – створи робочу групу», – зауважила політик.

«На фоні вкрай непопулярного рішення про карантин вихідного дня, який тепер благословила і монобільшість, парламент так само не дав жодного позитивного сигналу мікро бізнесу, ФОПам, які вчора протестували біля ВР. Мені прийшлося в буквальному сенсі зупиняти людей, коли розпочалися сутички з поліцією. Дякую, що люди дослухалися і зупинилися. Але, дуже боляче, що в такі критичні моменти для країни парламент перетворюється на пустопорожню говорильню і не формує смисли і відповіді. Люди у відчаї, їх бізнеси закривається, їх життя руйнується, тим часом парламент відмовився відтермінувати РРО бодай на час кризи і створив чергову робочу групу. Як і робочу групу по е-декларуванню, конституційній кризі, тощо», – зазначила Ірина Геращенко.

«Ми пообіцяли підприємцям зробити все можливе для скликання позачергової сесії і вирішення проблем з РРО, штрафами і перевірками. Будемо збирати на це підписи вже сьогодні», – резюмувала представниця «Європейської Солідарності».