Петро Порошенко у Львові зустрівся з родинами Героїв Небесної Сотні

Ми завдячуємо Героям Небесної Сотні, які віддали свої життя за європейський шлях розвитку України. Про це сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у Львові на зустрічі з родинами загиблих учасників Революції Гідності.

«Я тут, щоб подякувати вам і вибачитися, що зараз на державному рівні День Гідності та Свободи відзначається не так, як п’ять років до цього. Запевняю вас – це ненадовго. Ми в жодному разі не дамо знищити пам’ять, знищити українство, державність,  знищити те, що вже є в нашій історії – це пам’ять про Героїв Небесної Сотні», – сказав п’ятий Президент.  

Учасники зустрічі висловили обурення обшуками силовиків у Музеї Революції Гідності. «Країна живе символами. У нас є свої символи і наша зустріч тут – це символ пріоритетів, що важливі для нашої команди. А вони живуть своїми символами. Це ж не просто якийсь слідчий підписав обшук – це позиція Зеленського», – зазначив Порошенко. 

Мати Героя Небесної Сотні Романа Варениці із Новояворівська Ганна Варениця розповіла, що їй боляче бачити те, що відбувається в Україні. 

«Дуже тяжко згадувати ті події, але ще важче дивитися на все те, що зараз твориться. Відпустили «беркутів» у 2019-му році. Ми ходили на всі ті суди, і в 2019 році для нас знову повернулися ті події 2014-го року. Шість років тривав суд і потім так зробити – відпустити тих «беркутів»… Зараз вже досліджено і ми знаємо, хто вбив нашого сина. Один із тих, кого відпустили, Абровськін – зараз дослідили, що він зі своєї зброї вбив і поранив 40 чоловік 20 лютого. І його відпустили», – зазначила вона.

«Ми ходили на ті суди і вони себе поводили так наче нічого людського в тих хлопцях не залишилося. Вони поводили себе як звірі і дуже прикро нам було, що вони не зрозуміли своєї вини. Вони жодного разу не попросили прощення», – розповіла мати загиблого героя.

«Ми маємо не складати руки, не втрачати любові і віри до України. Боротися, так як ми боремося проти реваншу, так як боремося проти того, щоб кліка Януковича поверталась до влади», – підкреслив лідер партії «Європейська Солідарність».