Кандидат від «Європейської Солідарності» Олександр Третяк виграє вибори міського голови у Рівному

Кандидат від партії «Європейська Солідарність» Олександр Третяк виграє вибори міського голови у Рівному. За даними паралельного підрахунку 100% протоколів, він набирає 50,18% голосів. За нього проголосували 27 412 виборців. Його опонент відстає майже на 3% із результатом 47,76%, він отримав 26 093 голоси.

Олександр Третяк на брифінгу подякував рівнянами за підтримку. Він зазначив, що на цих виборах перемогли європейські цінності, з якими команда «ЄС» йшла до людей.

Протягом дня у Рівному представники «Європейської Солідарності» фіксували численні порушення виборчого законодавства. Загалом спостерігачі склали близько 100 актів. Серед іншого, були виявлені непоодинокі випадки фотографування бюлетенів, причому на окремих дільницях зафіксовані десятки таких випадків.

Також у день виборів штаб опонента здійснював обдзвін своєї бази прихильників, висловлюючи відкриті прохання проголосувати за кандидата та називаючи його прізвище.

Наразі триває офіційний підрахунок голосів. Команда «Європейської Солідарності» активно працює на те, аби захистити отриманий переможний результат.